Najlepsze marki do tenisa dla początkujących i ekspertówTenis ziemny to wspaniały sport. Jest dostępny, tani, świetny do oglądania i można w niego grać niemal wszędzie. Dla wielu ludzi, choć, tenis pozostaje coś, co widzą na Wimbledonie lub może w lokalnym klubie country. Być może nawet znają kogoś, kto w niego gra, ale zakładają, że jest zbyt skomplikowany lub wymaga eksperckiej atletyki, aby odnieść sukces. W związku z tym nieśmiała, ale rosnąca popularność lig "piwo i tenis" pomogła wprowadzić do gry wielu nowych entuzjastów. Jeśli myślisz o spróbowaniu tej dziwnej rozrywki, oto kilka najlepszych marek dla wszystkich potrzeb tenisowych - zarówno początkujących, jak i ekspertów.

Czego potrzebujesz, żeby zacząć

Jeśli nigdy nie grałeś w tenisa, możesz być zaskoczony tym, jak niewiele potrzebujesz, aby zacząć. To dlatego, że wiele z powszechnych przeszkód w grze w tenisa jest zupełnie niepotrzebnych. Nie musisz mieszkać w pobliżu kortu tenisowego, a dołączenie do klubu wiejskiego i granie tam nie kosztuje setek dolarów rocznie.

Dla wielu osób wyzwaniem jest znalezienie przystępnej lokalizacji do gry, ale nawet to się zmienia. Wzrost popularności internetu i aplikacji mobilnych rozszerzył tenis na szerszą publiczność. Jeśli chcesz grać w tenisa regularnie, ale nie znasz żadnych innych graczy lub nie masz dostępu do kortów w swojej okolicy, aplikacje tenisowe mogą być najlepszym rozwiązaniem. Istnieje kilka świetnych opcji, które pozwalają grać online z ludźmi z całego świata.

Marki dla początkujących

Dla początkujących, prosta maszyna do piłki, kilka podstawowych rakiet tenisowych i dobra para butów tenisowych to wszystko, czego potrzebujesz. Maszyna do piłki jest świetnym miejscem do rozpoczęcia, ponieważ może symulować szeroką gamę spinów i typów strzałów, pomagając Ci nauczyć się wszystkich podstaw dobrej techniki tenisowej w środowisku niskiego ryzyka.

Najlepsza maszyna pozwoli Ci dostosować prędkość i spin piłki, dzięki czemu możesz postępować od prostych do coraz bardziej zaawansowanych strzałów. Jeśli masz nieco więcej pieniędzy, aby wydać na maszynę do piłek, maszyna do piłek Paddle-E-Tennis od wiodącej marki Paddle-E jest wysoce zalecana. Możesz użyć ich aplikacji internetowej, aby wybrać spin i rodzaj strzału. Ich maszyna do piłki premium daje najbliższe doświadczenie do gry z prawdziwym przeciwnikiem. Ale jeśli lubisz regularne maszyny wiosła można przejść z tym, jak również.

Pro-Level Gear

Jeśli chcesz wyjść poza podstawy, sprzęt tenisowy jest tam, gdzie koszty rosną. Jeśli jesteś bardziej poważny o tenisie, w końcu będziesz chciał uaktualnić swoje buty tenisowe, piłkę tenisową i rakietę tenisową. Zacznij od dobrej piłki tenisowej. Podczas gdy większość piłek tenisowych jest dobra do ogólnego użytku, może się okazać, że masz większą kontrolę z lżejszą piłką. Cięższe piłki mają tendencję do odbijania się wyżej, co utrudnia kontrolę. Twoje buty tenisowe powinny mieć dobrą przyczepność i nie powinny wymagać dużo czasu na przełamanie.

Wiele z najlepszych marek tenisowych dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych graczy jest produkowanych przez te same firmy, które produkują sprzęt dla początkujących. Główną różnicą jest to, że ich sprzęt jest zaprojektowany dla bardziej zaawansowanych poziomów gry. Możesz wybrać, aby uaktualnić swój sprzęt, jak twoje umiejętności i poziom gry poprawić, lub może nie.

Buty

Nie zapominaj, że twoje stopy też są częścią równania. Jeśli grasz regularnie, będziesz chciał mieć dobrą parę butów do tenisa. Pomogą Ci one sprawniej poruszać się po korcie i ochronią Twoje stopy przed twardą powierzchnią kortu. Jeśli grasz tylko teraz i potem, możesz uciec z codziennymi butami do biegania. Być może nie uzyskasz tak dużej trakcji lub wsparcia, jak w przypadku butów do tenisa, ale zrobią to w szczypcie.

Tak jak w przypadku innych sprzętów, możesz dostać rozsądną parę butów tenisowych za umiarkowaną cenę. Jeśli masz więcej do wydania, możesz uzyskać ładniejszą parę butów z lepszym wsparciem i materiałami.

Odzież i sprzęt dla ekspertów

Kiedy stajesz się bardziej poważny w tenisie, możesz chcieć uaktualnić swój sprzęt. Znowu, wiele wiodących marek tenisowych produkuje sprzęt zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych graczy. Jak się bardziej poważne o tenisie, może chcesz uaktualnić swoją odzież, jak również.

Odzież tenisowa to specjalistyczny sprzęt zaprojektowany, aby pomóc Ci grać bardziej efektywnie i chronić Twoje ciało przed urazami. Możesz chcieć zainwestować w kilka rzeczy z wyższej półki, takich jak koszulki tenisowe zaprojektowane tak, aby pomóc Ci zachować chłód i suchość. Możesz również dodać kurtkę tenisową, która ochroni Cię przed słońcem i zimnem. Podobnie, możesz dodać kilka elementów, aby lepiej chronić swoje ciało, jak kilka par skarpet tenisowych zaprojektowanych, aby pomóc chronić stopy przed pęcherzami.

Marki dla ekspertów

Kiedy już będziesz grał regularnie, prawdopodobnie będziesz chciał uaktualnić swoją rakietę, kiedy będziesz mógł sobie na to pozwolić. Często można dostać ładny jeden dla między $ 50 i $ 100. Jeśli jesteś naprawdę poważnie o tenisie, choć, będziesz chciał spojrzeć na pro poziom rakiety. Te rakiety są zaprojektowane z bardziej zaawansowanych technologii i materiałów. Mają tendencję do bycia cięższymi niż zwykłe rakiety, ale ułatwiają generowanie mocy i kontrolowanie piłki. Możesz również zainwestować w wysokiej jakości sznurki tenisowe, aby przedłużyć żywotność swojej rakiety.

Podobnie, gdy stajesz się bardziej poważny, możesz chcieć zainwestować w dobrą torbę tenisową, aby nosić cały swój sprzęt do i z kortu.

Tenis to wspaniały sport z długą i bogatą historią. To świetny sposób na ćwiczenia i uwolnienie się od stresu, to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i cieszenie się świeżym powietrzem. I jest to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Jest to trochę zaskakujące, że wiele osób nigdy nie grało w tenisa przed lub napisali, że to zbyt trudne lub drogie. Dzięki szerokiej gamie sprzętu dostępnego dla wszystkich poziomów zaawansowania, łatwiej niż kiedykolwiek jest zacząć grać i czuć się komfortowo na korcie.